Web stránky

02

Robím stránky cez BOOTSTRAP a WORDPRESS. Objednám za vás doménu+hosting, nainštalujem web, vytvorím design na mieru, ktorý nakódujem a vytvorím obsah. Postarám sa o vašu stránku. Nemáte žiadne povinnosti ani starosti.

Web stránky sú moderné a plne prispôsobené pre každý typ monitoru, smartfónu či tabletu.


„Životná tragédia nie je to, keď nedosiahneš svoj cieľ. Tragédia je, keď nijaký cieľ nemáš.“ Neznámy autor

Pozrite si moje práce


EasyNote

Logo, web-stránka, webová aplikácia

Poslaním aplikácie EasyNote je zjednodušiť podnikateľom a živnostníkom svoju prácu. Napomáhať kontrolovaniu a optimalizácii procesov v podniku. Šetriť náklady s ohľadom na životné prostredie.

Pozrieť WEB

L-Kora

Logo, web-stránka, firemná identita

Sme tím mladých ľudí, ktorí sa snažia priniesť niečo výnimočné. Vyrábame produkty do domu, bytu či záhrady. Vlastný desing, farba, tvar, vidlica, všetko podľa vašich predstáv. Naše produkty sú ručne vyrábané z kvalitných materiálov a preto majú dlhú životnosť.

Pozrieť WEB

ONESHOT

Logo, web-stránka

Túžite po originálnej barovej stoličke? Vlastný desing, farba, tvar, vidlica, všetko podľa vaších predstáv.

Pozrieť WEB

Majerisko

Logo, web-stránka

Na trhu nájdete mnoho firiem, ktoré požičiavajú ťažké stroje, ale len pár firiem má skúsených pracovníkov, ktorí robia svoju prácu kvalitne a podľa vašich požiadaviek.

Pozrieť WEB

Progress GYM

Logo, web-stránka

Ponúkame skupinové a osobné tréningy Thajského Boxu na kondíciu, vylepšenie postavy, sebaobranu a odreagovanie sa. Vhodné pre všetky vekové kategórie, ženy i mužov.

Pozrieť WEB

MALLVIA

Logo, blog

Prioritou našej cestovnej agentúry je spokojný klient, to znamená, poskytovať naším klientom najvyššiu kvalitu za rozumné ceny.

Pozrieť BLOG

KC Jozefa Arnolda

Web-stránka

Spolek pro obnovu a nové využití kulturní památky Arnoldovy vily, který si klade za cíl její prezentaci a otevření široké veřejnosti.

Pozrieť WEB

Stolárstvo STOPJAK

Web-stránka, logo

Poskytujeme komplexné stolárske služby po celom Slovensku. Z masívu vyrábame dvere, zárubne, okná, schody, postele a nábytok.

Pozrieť WEB

Exzas

Web-stránka, logo, firemná identita

Naša spoločnosť Autodiely EXZAS bola založená v roku 1993. Zaoberá sa predajom náhradných dielov a príslušenstva pre nákladné automobily.

Pozrieť WEB

JCOOKIES

Web-stránka

Chcete darovať svojim blízkym originálny darček? Skúste darovať naše darčekové koláčiky, nielen dobre vyzerajú ale sú aj veľmi chutné.

Pozrieť web

KONPeT- PC

Web-stránka

Podnikanie na Slovensku nie je jednoduché, ale sme tu už 11 rokov. Naším mottom je vaša spokojnosť.

Pozrieť web

Vaša firma

Web alebo e-shop

Text o vašej firme, jej vízia a ciele. Neváhajte a vytvorme spolu Váš nový web!

Chcem web!