Web stránky

02

Tvoríme webové stránky, cez všetky dostupné platformy a aktuálne sa venujeme aj vývoju vlastnej. Vieme si poradiť s každou prekážkou.

"Life tragedy is not when you do not reach your goal. The tragedy is when you have no goal. "An unknown author


Pozrite si naše práce


Vernosť

Logo, web-stránka, mobilná aplikácia aplikácia

Navštevujete pravidelne určitý podnik? Pokial ano mali by ste byť za svoju vernosť odmenený!

Pozrieť WEB

L-Kora

Logo, web-stránka, firemná identita

Sme tím mladých ľudí, ktorí sa snažia priniesť niečo výnimočné. Vyrábame produkty do domu, bytu či záhrady. Vlastný desing, farba, tvar, vidlica, všetko podľa vašich predstáv. Naše produkty sú ručne vyrábané z kvalitných materiálov a preto majú dlhú životnosť.

Pozrieť WEB

WRAP SQUAD

Logo, web-stránka

Túžite po originálnom vzhľade vozidla? Pomocou wrapingových fólií zmeníme dizajn vášho auto behom 1- 2 dní bez nutnosti rozoberania a lakovania jednotlivých dielov

Pozrieť WEB

Majerisko

Logo, web-stránka

Na trhu nájdete mnoho firiem, ktoré požičiavajú ťažké stroje, ale len pár firiem má skúsených pracovníkov, ktorí robia svoju prácu kvalitne a podľa vašich požiadaviek.

Pozrieť WEB

Progress GYM

Logo, web-stránka

Ponúkame skupinové a osobné tréningy Thajského Boxu na kondíciu, vylepšenie postavy, sebaobranu a odreagovanie sa. Vhodné pre všetky vekové kategórie, ženy i mužov.

Pozrieť WEB

MALLVIA

Logo, blog

Prioritou našej cestovnej agentúry je spokojný klient, to znamená, poskytovať naším klientom najvyššiu kvalitu za rozumné ceny.

Pozrieť BLOG

KC Jozefa Arnolda

Web-stránka

Spolek pro obnovu a nové využití kulturní památky Arnoldovy vily, který si klade za cíl její prezentaci a otevření široké veřejnosti.

Pozrieť WEB

Stolárstvo STOPJAK

Web-stránka, logo

Poskytujeme komplexné stolárske služby po celom Slovensku. Z masívu vyrábame dvere, zárubne, okná, schody, postele a nábytok.

Pozrieť WEB

Exzas

Web-stránka, logo, firemná identita

Naša spoločnosť Autodiely EXZAS bola založená v roku 1993. Zaoberá sa predajom náhradných dielov a príslušenstva pre nákladné automobily.

Pozrieť WEB

JCOOKIES

Web-stránka

Chcete darovať svojim blízkym originálny darček? Skúste darovať naše darčekové koláčiky, nielen dobre vyzerajú ale sú aj veľmi chutné.

Pozrieť web

KONPeT- PC

Web sites

Check web site

Your company

Web but e-shop

Text about your company

I need web!